Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
21 °C
Kingi, Krystyna, Michaliny
środa, 24 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Wspieramy piłkarskie talenty

DSC_0044.jpeg

Toszecka Akademia Piłkarska została założona w 2015 r. przy Szkole Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Toszku i jest stowarzyszeniem miłośników sportu, chcących upowszechnić kulturę fizyczną wśród dzieci w Gminie Toszek.

Akademia organizuje zajęcia sportowe, zawody i imprezy pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Głównym jej celem jest szerzenie wśród  młodych adeptów właściwego modelu wychowania i zachowania przyczyniające się do kształtowania zdrowych nawyków sportowych, a tym samym aktywnego spędzania wolnego czasu. Ponadto działania realizowane w stowarzyszeniu zwracają uwagę na indywidualizację procesu nauczania, motywowanie i miłą atmosferę, która stanowi istotny aspektw odniesieniu sukcesu drużyny piłkarskiej. Mamy nadzieję, że nowe stroje będą dobrze służyć i przyniosą wiele szczęścia w najbliższych rozgrywkach piłkarskich.

Toszecka Akademia  serdecznie zaprasza dzieci z Gminy Toszek do wspólnych treningów piłkarskich. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: www.akademiatoszek.pl

ikona.png

Opublikował(a): 

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry