Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
-6 °C
Błażeja, Margerity, Saturnina
środa, 29 listopada 2023
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Powalczmy o „Podwórko NIVEA” w Pisarzowicach!

W programie „Podwórko NIVEA” samorząd toszecki bierze udział nie po raz pierwszy. Ok. 2 lata temu została wytypowana lokalizacja w Toszku, a rok temu w sołectwie Kotulin. Dotychczas niemieliśmy szczęścia. Czy tym razem możemy liczyć na sukces? W tym roku jako lokalizację wskazany został teren przy ul. Wiejskiej w Pisarzowicach.

Wybierając obiekt do głosowania wskazaliśmy jednak Toszek, ul. Wiejska 45. Dlaczego? Aby uniknąć błędnie oddanych głosów. Okazuje się bowiem, że w konkursie startuje też wioska Pisarzowice z powiatu bielskiego. Głosujmy więc na swoich! Nasza lokalizacja to: Toszek, ul. Wiejska 45!

To czy podwórko Nivea powstanie właśnie w Pisarzowicach zależy tylko od toszeckiej społeczności lokalnej (od NAS samych), a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Im więcej głosów oddanych zostanie na lokalizację w Pisarzowicach, tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40 miejsc, w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.

I etap głosowania, który będzie trwał od 5 maja br. do 2 czerwca ma na celu wyłonienie pierwszych 20 zwycięskich lokalizacji spośród lokalizacji biorących udział
w konkursie. II etap rozpocznie się od 3 czerwca br. do 30 czerwca br., który ostatecznie wyłoni następną 20 miejsc gdzie powstaną wymarzone place zabaw.

 Głosy można oddać  http://ext14.nivea.pl/49/nivea-podworka2016/glosuj#


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry