Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Mobile App

Aplikacja mobilna

Zamek w Toszku Zamek w Toszku Rynek w Toszku Skwer w Toszku Toszkoland Toszkoland Kościół pw. św. Katarzyny Grota przy kościele Kościół pw. św. Marcina Panorama Toszka Zamek w Toszku Orlik w Toszku Orlik w Toszku Zawody łucznicze Staw
Województwo śląskie » Powiat gliwicki »
Kalendarium wydarzeń
Dziś jest:
23 września
Imieniny:
Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wyszukiwarka

Kolejne sukcesy toszeckich kolarzy

4 stycznia odbyła się Uroczysta Gala Śląskiego Związku Kolarskiego. W Rydułtowach wyróżniono najlepszych śląskich kolarzy oraz zaprezentowano poszczególne grupy kolarskie na sezon 2017r.

Jesteśmy dumni z zawodników LUKS TGK, ponieważ z naszego grona nagrodzeni zostali: Amelia Uryasz i Nadia Wojtaszczyk w kategorii żaczka, Jan Łuków w kategorii żak oraz Antoni Łuków w kategorii młodzik. Ponadto w klasyfikacji śląskich klubów w kategorii żaczka, LUKS Toszecka Grupa Kolarska zajęła drugie miejsce.

Trzymajmy kciuki za naszych kolarzy w sobotę 07 stycznia, gdy w Sławnie, podczas Mistrzostw Polski w Kolarstwie Przełajowym wystartuje Klaudia Popek w kategorii młodziczka, Dawid Zadrożny w kategorii młodzik, Jan Łuków w kategorii żak. Następnego dnia Antoni Łuków w kategorii junior młodszy będzie walczył o tytuł Mistrza Polski.

Zmagania śledzić będzie można „na żywo”, za pośrednictwem strony kpsport.pl, na której prowadzona będzie relacja video.

 

Miło nam również powiadomić, że trener LUKS TGK Arkadiusz Łuków został wybrany do trzyosobowej Rady Trenerów Śląskiego Związku Kolarskiego.

Wszystkim kolarzom i trenerowi życzymy wielu sukcesów w roku 2017.

Gala Śląskiego Związku Kolarskiego.jpeg

Gala 2.jpeg