Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
-4 °C
Blanki, Edmunda, Eligiusza
piątek, 01 grudnia 2023
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Znany publicysta spotkał się mieszkańcami Toszka

Zadawane przez  prowadzących (Piotra Kunce, Dominikę Witkowską) pytania były wstępem do wyczerpujących wypowiedzi redaktora i w zasadzie otwierały tylko pewne tematy. Najwięcej czasu poświęcono wątkowi rodzin wielodzietnych i wychowaniu dzieci w takich rodzinach, a inspiracją do tych rozmów była książka „Masakra piłą mechaniczną w domu Terlikowskich”. W drugiej części rozmowy poruszano temat  dziennikarstwa i bieżących spraw społecznych.

DSC_0607.jpeg DSC_0613.jpeg

Wśród przybyłych gości Prezes partnera wydarzenia firmy Pomiar – Service S.C  z Torunia Krzysztof Kuziemkowski, Burmistrz Toszka Grzegorz Kupczyk, dyrektor Zamku w Toszku Artur Czok. Spotkanie odbyło się także dzięki wsparciu księdza proboszcza Sebastiana Bensza, który panu redaktorowi udzielił gościny.

DSC_0624.jpeg  DSC_0627.jpeg

Spotkanie rozpoczęło się z małym opóźnieniem, ale czas oczekiwania został dobrze zagospodarowany. O ciekawych aspektach swej naukowej pracy opowiedział przybyłym prof. Józef Musielok. Ta rozmowa, jak zapewniają prowadzący, będzie kontynuowana w tegorocznym cyklu „Zamkowych wieczorów z kawą i kulturą”. Póki co - zapraszamy na kolejne spotkanie 13 lutego, w drugi poniedziałek miesiąca o godz. 18:00, naszym gościem będzie sędzia Jarosław Gwizdak.


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry