Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
19 °C
Danieli, Irwina, Małgorzaty
sobota, 13 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Festyn Rodzinny

Organizatorami imprezy była Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców. Podziękowania należą się również rodzicom zaangażowanym w przygotowanie imprezy. W ramach festynu przybyli goście mogli obejrzeć pokaz akrobacji sportowej w wykonaniu uczniów,  który odbył się z użyciem sprzętu sportowego wcześniej zakupionego ze środków pozyskanych przez Radę Rodziców na Balu Charytatywnym.

Festyn Rodzinny-1.jpeg

Wśród innych atrakcji znalazły się min: występ Scholi prowadzonej przez Panią Lidię Badura, pokaz tańca, występ uczestników konkursu recytatorskiego oraz laureatów szkolnego Idola. Dużym zaskoczeniem był wspaniały występ młodszych uczniów z przedstawieniem w języku niemieckim przygotowanym przez Panią Annę Havemeister. Nowością była Giełda Pomysłów podczas, której uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować swoje pasje i pokazać swoje kolekcje, wśród których znalazły się min: smycze , oryginalne kamienie oraz puchary i kostki Rubika. Podczas festynu można było korzystać z licznych atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, profesjonalnych trampolin do fitnessu pod czujnym okiem Pani instruktor.

Festyn Rodzinny-2.jpeg

Wspaniałą zabawę zorganizowali nasi Harcerze ze Szczepu Harcerskiego Ignis oraz Pani Magdalena Krzepisz, która wcieliła się w postać Myszki Mini, wywołując uśmiech na twarzy najmłodszych uczestników. Mniej aktywni mogli skorzystać z malowania buziek oraz zrobić sobie fantastyczną fryzurę. W trakcie festynu można było zakupić losy na loterii fantowej oraz skorzystać z dobrze zaopatrzonej strefy gastronomicznej. Na gości czekały pyszne smakołyki: chleb ze smalcem, zapiekanki, żurek przygotowany przez kucharki szkolne oraz grochówka ufundowana przez Dyrekcję Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. Również rodzice naszych uczniów stanęli na wysokości zadania i upiekli przepyszne ciasta.

Festyn Rodzinny-3.jpeg

Błysk w oczach dzieci wywołał pokaz strażacki dzięki uprzejmości Pana Leszka Zabłockiego oraz Strażaków z OSP - Toszek. Mokre z wody i piany, ale szczęśliwe dzieci miały niezapomniane wrażenia. Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiła, że każdy znalazł coś dla siebie. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania organizatorów oraz dzieci i młodzieży uczestniczącej w zabawach. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Festyn Rodzinny-4.jpeg

Beata Kobiernik - Przewodnicząca Rady Rodziców


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry