Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
20 °C
Danieli, Irwina, Małgorzaty
sobota, 13 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Festyn rodzinny w Pniowie

10 czerwca po raz 13 całe rodziny licznie zgromadziły się w świetlicy wiejskiej w Pniowie, aby podziwiać występy swoich milusińskich. Program, do którego uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli przygotowywali się od wielu tygodni, był bardzo bogaty i interesujący. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli dla swoich rodziców. Wieczorem natomiast swoje talenty aktorskie zaprezentowali pracownicy szkoły, którzy przygotowali przedstawienie pt. „Baśniowy ambaras”. Długie oklaski młodszych i starszych mogły świadczyć o tym, że występ bardzo się spodobał.

20170610648 (640x480).jpeg

Po rozlosowaniu licznych cennych nagród rozpoczęła się zabawa taneczna, która trwała do późnych godzin nocnych. Dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji możemy mówić o kolejnej, udanej imprezie rodzinnej. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu. Podziękowania składamy na ręce Burmistrza Toszka, który objął swoim patronatem naszą uroczystość.

20170610644 (640x480).jpeg

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów, którzy upiekli przepyszne ciasta, pozyskali liczne nagrody rzeczowe i pomogli w przygotowaniu obiektu do imprezy. Podziękowania należą się pracownikom szkoły i uczniom, którzy do festynu przygotowywali się już od dłuższego czasu. Nie można pominąć wszystkich ludzi dobrej woli – przyjaciół szkoły, darczyńców, lokalną władzę i całą społeczność, która tak licznie przybyła i wzięła udział w zabawie. Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Anna Zarzecka

 


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry