Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
28 °C
Alfreny, Rufina, Wincentego
piątek, 19 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Uwaga OBJAZD!

Informujemy, że w związku z wprowadzonym przez Zarząd Dróg Wojewódzkich ograniczeniem w przejeździe pojazdów na drodze krajowej nr 901 do 3,5 t od dnia 12 stycznia 2018 r. na linii 208 na trasie Paczyna-Pyskowice/Pyskowice-Paczyna funkcjonuje objazd.

W związku z objazdem autobusy linii 208 odjeżdżające w kierunku Pyskowic po obsłużeniu przystanku „Srocza Góra” jadą w kierunku sołectwa paczyna, gdzie na skrzyżowaniu ul. Pniowskiej z DK 94 skręca w kierunku centrum Pyskowic, natomiast w kierunku odwrotnym autobusy linii 208 pojadą z Pyskowic DK 94 do przystanku „Paczyna” skąd skierują się w kierunku Sroczej Góry przez sołectwa Paczyna i Pniów.

Objazd wiąże się z wydłużeniem trasy o 4,4 km, co z kolei może się wiązać z wydłużeniem czasu podróży i modyfikacją rozkładu jazdy. Jednak przystanki „Pyskowice Schenker” oraz „Pyskowice Cmentarz Komunalny” nie będą w tym czasie obsługiwane.

Na dzień dzisiejszy ciężko przewidzieć datę zakończenia przedmiotowego objazdu, w związku z czym o jego zakończeniu poinformujemy Państwa niezwłocznie po otrzymaniu przedmiotowej informacji z Zarządu Dróg Wojewódzkich.


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry