Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
20 °C
Sławy, Sławosza, Żelisławy
wtorek, 23 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

W Kotulinie odbył się II Bieg im. Marka Pawłowskiego

W minioną sobotę w Kotulinie odbył się II Bieg im. Marka Pawłowskiego. To była bardzo udana i profesjonalnie zorganizowana impreza sportowo - rekreacyjna i rodzinna. Z trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów wyrazy uznania należą się pani dyrektor Annie Pawłowskiej wraz z wszystkimi nauczycielami kotulińskiej szkoły, Radzie Rodziców, strażakom z OSP Kotulin, Policji, sanitariuszom i wszystkim którzy wsparli organizacyjnie tę wartościową imprezę. Osobne podziękowania dla wszystkich sponsorów i sojuszników. Wyrazy szacunku także dla spikera i kierownika zawodów, którym był pan Adam Henne.

Cele sportowe Biegu im. Marka Pawłowskiego nie są jedynymi ani najważniejszymi, ale dla porządku przypominamy, że zawody biegowe na 5 km dorosłych w kategorii mężczyzn wygrał Adrian Wojtacha z Olkusza (czas: 17:30), a wśród kobiet najszybsza była Paulina Szpilowska z Pyskowic (23:12). Jeśli chodzi o reprezentantów naszej gminy, klasyfikacja przedstawia się następująco:

Mężczyźni

  1. Mariusz Weis (Toszek), 22:23
  2. Jakub Pawłowski (Kotulin), 23:13
  3. Marek mrozek (Kotulin), 23:24

Kobiety

  1. Agata Tomczyk (Kotulin), 29:57
  2. Anna Iwan (Toszek), 31:04
  3. Karolina Wycisk (Kotulin) 31:43

Po zakończonej rywalizacji sportowej każdy z uczestników, zarówno w kategorii dzieci, jak i dorosłych, brał udział w losowaniu nagród. Dostępne były też liczne atrakcje i animacje dla najmłodszych oraz konsumpcja. Organizatorom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Relacja fotograficzna

Pełna tabela wyników

 


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry