Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Mobile App

Aplikacja mobilna

Zamek w Toszku Zamek w Toszku Rynek w Toszku Skwer w Toszku Toszkoland Toszkoland Kościół pw. św. Katarzyny Grota przy kościele Kościół pw. św. Marcina Panorama Toszka Zamek w Toszku Orlik w Toszku Orlik w Toszku Zawody łucznicze Staw
Województwo śląskie » Powiat gliwicki »
Wyszukiwarka

„Europejski Tydzień Szczepień” w Powiecie Gliwickim

Szanowni Państwo – przypominamy, iż w dniach 23-29 kwietnia 2018 r. trwa Europejski Tydzień Szczepień. Jest to inicjatywa koordynowana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), realizowana na poziomie krajowym  i lokalnym przez powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gliwicach.  Celem przedsięwzięcia jest stałe podkreślanie znaczenia szczepień ochronnych, poprzez które można skutecznie zapobiegać chorobom zakaźnym.

W ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Szczepień 2018 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gliwicach zaprasza wszystkich zainteresowanych tematem szczepień ochronnych, zarówno obowiązkowych jak i zalecanych, w dniach 23 kwietnia – 29 kwietnia 2018 r.

  • bezpośrednio do  punktu informacyjnego Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Gliwicach przy ul. Banacha 4  w godzinach  800 – 1500 .
  • do kontaktu telefonicznego – (32) 338-05-11 lub 338-05-10  w godzinach 800 – 1500 .

Gmina Toszek z dumą wspiera wszelkie działania związane z promocją szczepień. Zapraszamy do zaznajomienia się z literaturą przedmiotową, w tym do odwiedzenia n/w stron internetowych: