Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
25 °C
Kamila, Karoliny, Roberta
czwartek, 18 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Łączy nas piłka!

Dobra atmosfera roboczych spotkań i otwartość na sympatie sportowe naszych mieszkańców sprawiły, że Toszek okazał się pierwszym samorządem, z którym władze zabrzańskiego klubu podpisały list intencyjny w sprawie partnerskiej współpracy. Ze strony klubu jest to forma wyjścia naprzeciw oczekiwaniom wielu środowisk kibiców i sympatyków klubu 14-krotnego Mistrza Polski. Mieszkańcy naszej gminy - kibice biało-niebiesko-czerwonych zyskają natomiast szereg udogodnień, dzięki którym będą mogli podtrzymywać i rozwijać swoje sportowe sympatie.

01.jpeg

02.jpeg

W ramach partnerskiej współpracy zaoferowaliśmy wsparcie w promowaniu materiałów informacyjnych klubu, w szczególności plakatów informujących o meczach i relacji z rozgrywek. Chcemy też pomóc w promocji oferty Programu Trójkolorowi - informacje o tych możliwościach przekażemy już niebawem. Ze strony klubu otrzymaliśmy ofertę „eskorty dziecięcej”, dzięki której młodzi adepci piłki nożnej z naszej gminy zyskają nie mniej niż raz w sezonie motywującą okazję, aby wyjść na stadion ekstraklasy w towarzystwie piłkarzy. Klub oferuje także zniżki dla kibiców z gminy partnerskiej, bezpłatne 2 karnety na wszystkie mecze danego sezonu, a także m.in. reklamy gminy podczas meczu oraz dystrybucję ulotek informujących o gminie (np. o Zamku) i nie tylko. Zależy nam także na współpracy między szkoleniowcami zabrzańskiego klubu a młodzieżą trenującą w Toszeckiej Akademii Piłkarskiej.

03.jpeg

04.jpeg

List intencyjny w dniu 21 sierpnia podpisali w Urzędzie Miejskim w Toszku wiceprezes Górnika Zabrze S.S.A. pan Andrzej Pasek oraz Burmistrz Toszka Grzegorz Kupczyk. Pierwszy partnerski mecz, w którym weźmiemy udział na warunkach podpisanego dziś dokumentu, odbędzie się w październiku. O szczegółach będziemy informować.

05.jpeg

 


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry