Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
25 °C
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
sobota, 20 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Podziękowania dla mieszkańców

BOG_8745.jpeg

Dziękuję za okazane mi zaufanie! Wynik wyborów to dla mnie motywacja do dalszej wytężonej pracy nad rozwiązywaniem konkretnych problemów mieszkańców Toszka i naszych sołectw. Na pewno nie spocznę na laurach! Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach pokazując zainteresowanie  sprawami naszej gminy. Dziękuję także wyborczym konkurentom – wierzę, że od dziś będziemy wspólnie dążyć do realizacji zadań, których nasi mieszkańcy oczekują od swojego samorządu – powiedział Burmistrz Toszka Grzegorz Kupczyk.

Poznaliśmy też skład nowej Rady Miejskiej. Wśród radnych znalazło się aż 7 osób, które potwierdziły mandat do reprezentowania mieszkańców wygrywając wybory po raz kolejny. Są to Sylwia Cebula, Sylwia Wawrzynosek, Tadeusz Kobiernik, Tadeusz Inglot, Adam Konieczny, Krzysztof Grabelus i Ewald Laksa. Do grona radnych dołączą po raz pierwszy: Arkadiusz Dyas (Paczyna, ul. Pniowska i Polna), Roman Waloszek (Kotliszowice i Wilkowiczki), Łukasz Chwał (Osiedle G. Morcinka), Andrzej Wrazidło (Kotulin), Teresa Brommer (Boguszyce, Ligota Toszecka, Pawłowice), Rafał Kucharczyk (Oracze), Ewa Kalus (m.in. ul. Dworcowa, Strzelecka) oraz Magdalena Krzepisz (Rynek i centrum Toszka).

Mieszkańcom, którzy wzięli udział w tegorocznych wyborach samorządowych, serdecznie dziękujemy za zaangażowanie! Warto podkreślić, że tegoroczna frekwencja w naszej gminie (51,83%) była znacząco wyższa od frekwencji w wyborach z roku 2014, kiedy wyniosła 46,81%.


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry