Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
20 °C
Danieli, Irwina, Małgorzaty
sobota, 13 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Za nami Dni Toszka A.D. 2019

Młodzież, także młodzież urodzona nieco wcześniej, dzieci i całe rodziny - tradycyjne "Beach party" w ramach Dni Toszka to była dobra zabawa dla każdego! Dziękujemy za sobotni wieczór wspólnie spędzony na toszeckim Rynku. Szczególne podziękowania kierujemy do Michała Andruszko i Damiana Cebuli - niezawodnych prowadzących z Radia Park.

Drugi z Dni Toszka rozpoczął się już o 11:00, kiedy to najmłodsi rowerzyści mogli na Rynku sprawdzić o podszkolić swoje umiejętności, bawiąc się miasteczku rowerowym. Swoim energetycznym i edukacyjnym występem rozbawiły wszystkich Kosmokwaki. Ważnym punktem programu były prezentacje uczestników sekcji artystycznych działających przy toszeckim Zamku. Wystąpili wokaliści, tancerze i instrumentaliści. Kulminacją wieczoru były koncerty takich wykonawców jak DOXXX, Etna i Nowator. W niedzielę bawiliśmy się do godz. 22:00.

Dobra muzyka - dobra energia - dobra zabawa - tak można podsumować tegoroczne Dni Toszka. Za wszelką pomoc i wsparcie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy. Dziękujemy współorganizatorowi - Centrum Kultury Zamek w Toszku, panu dyrektorowi Arturowi Czokowi wraz ze współpracownikami. Dziękujemy niezawodnej Spółdzielni Socjalnej - pani prezes Ewie Niewiejskiej wraz z zespołem. Dziękujemy Remondis Aqua Toszek - panu prezesowi Robertowi Banaszowi, panu kierownikowi Januszowi Konopce oraz pracownikom spółki. Dziękujemy strażakom z OSP Toszek za dobrą współpracę. Wyrazy szacunku kierujemy także do mieszkańców Rynku - za cierpliwość i wyrozumiałość podczas wielu godzin głośnej zabawy. Wszystkim za każdą okazaną pomoc - serdecznie dziękujemy! Pozostajemy otwarci na uwagi i pomysły, które mogą pomóc lepiej zorganizować kolejne Dni Toszka (uwagi można przesyłać na adres: zrp@toszek.pl).

Sponsorem wydarzenia był Gaz System S.A. 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie gminy Toszek Spółka realizuje gazociąg Tworóg – Kędzierzyn-Koźle. Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu gminy, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych. Budowa ww. inwestycji jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy. Więcej informacji o spółce: Więcej informacji o spółce na stronie www.gaz-system.pl

 

 


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry