Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
19 °C
Arnolda, Emiliany, Lucyny
czwartek, 30 czerwca 2022
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Zmiany w organizacji pracy Urzędu Miejskiego w Toszku

W związku z rozwojem zakażeń koronawirusem (COVID-19), mając na uwadze Państwa zdrowie oraz bezpieczeństwo zarówno Klientów Urzędu, jak i pracowników Państwa obsługujących, uprzejmie informujemy, że od poniedziałku 16 marca br. (do odwołania) klienci, którzy osobiście przybędą do Urzędu będą obsługiwani wyłącznie na parterze budynku w wyznaczonych do tego stanowiskach, tj.:

  • od poniedziałku 16 marca br. klienci Urzędu będą obsługiwani wyłącznie w Biurze Obsługi Interesanta (B1) – pokój nr 1 na parterze,

  • celem usprawnienia pracy od wtorku 17 marca br. dodatkowo zostanie uruchomione drugie (dodatkowe) stanowisko Biura Obsługi Interesanta (B2) – pokój nr 6 na parterze (okienko z kasy),

  • interesanci będą mieli dostęp wyłącznie do w/w stanowisk – obowiązuje całkowity zakaz poruszania się po terenie budynku Urzędu.

Zwracamy się jednak z uprzejmą prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Urzędzie, poprzedzonych telefoniczną rezerwacją (zgłoszeniem) pod numerami telefonu: (32) 237-80-00, (32) 237-80-10 lub (32) 237-80-33.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO (NUMERY DOSTĘPNE NA STRONIE INTERNETOWEJ), DROGĄ ELEKTRONICZNĄ LUB POPRZEZ PLATFORMĘ EPUAP.

Godziny funkcjonowania jednostki pozostają bez zmian.


Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: 32 237-80-00
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry