Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
-5 °C
Kryspiny, Norberta, Sabiny
wtorek, 05 grudnia 2023
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Kampania #bądźwidoczny - NPROFIT dla firm

NPROFIT publikuje poradnik dla firm w ramach kampanii #bądźwidoczny

Poznańska Agencja Marketingowa NPROFIT, który od lipca prowadzi kampanię dla przedsiębiorców #bądźwidoczny opublikowała na swojej stronie pierwszy poradnik z docelowo trzech, które pojawią się do końca roku.

Pierwsza część poświęcona jest pozycjonowaniu i dostępna jest na stronie agencji. Kierownik zespołu ds. SEO Adam Suraiya wprowadzi czytelników w meandry SEO. Po kolei wyjaśnia, co kryje się pod skrótem, czym są słowa kluczowe i w jaki sposób je dobrać. Przybliża m.in., czym jest architektura informacji i jak powinno wyglądać mierzenie efektów działań pozycjonowania.

To jednak nie wszystko. W poradniku nie brakuje praktycznych wskazówek dotyczących m.in. szybkości ładowania stron i dostosowania do urządzeń mobilnych.

Poradnik został przygotowany z myślą o przedsiębiorcach i pracownikach działu marketingu. Informacje podane są czytelnie i jasno. To materiał, który wprowadzi w zagadnienie pozycjonowania oraz utrwali już posiadaną wiedzę.

Co ważne w publikacji nie zabrakło również podpowiedzi dotyczących samodzielnego pozycjonowania strony oraz tego, jak powinna wyglądać współpraca z agencją.

Z wyszukiwarki Google korzysta w Polsce ponad 97% osób. To chyba najlepszy dowód, dlaczego warto zająć się pozycjonowaniem. Skala aktywności w sieci wciąż będzie wzrastać. Im wcześniej firmy zaczną dbać o funkcjonowanie w Internecie, tym lepiej.

Poradnik #bądźwidoczny - NPROFIT.png

Organizator kampanii

Agencja NPROFIT (nprofit.net) świadczy usługi w oparciu o naukową metodę SEO. Od ponad 10 lat pomaga pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Obecny kilkudziesięcioosobowy i międzynarodowy zespół specjalistów posiada czynny udział w sukcesie ponad 500 przedsiębiorstw. Działając w zakresie marketingu internetowego, oferuje między innymi prowadzenie procesu pozycjonowania, kampanii Google Ads, działania z zakresu PR, czy promocję w mediach społecznościowych.

Jakość usług potwierdza ranking e-Gazele Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce, w którym NPROFIT znalazł się już po raz piąty.

Agencja przestrzega zasad etyki w biznesie i – co ważne – funkcjonuje także w oparciu o koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera zarówno lokalne organizacje charytatywne, jak i ogólnopolskie inicjatywy.

Partner kampanii

Collegium Da Vinci w Poznaniu – uczelnia ludzi ciekawych, jedna z najstarszych niepublicznych szkół wyższych w Wielkopolsce o profilu praktycznym.

W czerwcu 2021 roku minie 25 lat, odkąd szkoła wyższa jest pionierem na rynku pod względem jakości praktycznego kształcenia. Tworzy programy studiów, wzorowane na światowych standardach, wyprzedzając trendy na rynku edukacyjnym w kraju.

W ofercie uczelni są studia dyplomowe I i II stopnia, studia podyplomowe oraz szkolenia. Ciekawe kierunki studiów są tworzone we współpracy z pracodawcami i ponad 200 partnerami biznesowymi.

Collegium Da Vinci przyświeca siedem zasad życia i nauki w stylu Leonarda da Vinci, które prowadzą do odkrycia i pełnego wykorzystania własnego potencjału. Najważniejsza z nich jest ciekawość, która popycha do ciągłego rozwoju.

Kontakt:

Anna Rumocka

nr tel.: 696-415-186

Materiał przygotowany przez NPROFIT

Opublikował(a): Piotr Kalinowski Data publikacji: 31-07-2020 10:33

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry