Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
-5 °C
Błażeja, Margerity, Saturnina
środa, 29 listopada 2023
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Prezentuj się lokalnie!

Prezentuj się lokalnie!

Z inicjatywy radnych Rady Miejskiej w Toszku przystępujemy do szerzej zakrojonej akcji promocyjnej przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie naszej gminy. Z możliwości, jakie stworzyliśmy, może skorzystać każdy podmiot prowadzący firmę na ternie gminy. Zapraszamy!

Wszyscy doświadczamy różnych skutków, jakie pandemia wywołuje w wielu sferach naszego życia. Skutki te są szczególnie dotkliwe dla przedsiębiorców, których działalność została w ostatnim czasie ograniczona czy to bezpośrednio poprzez zapisy ustawowe czy pośrednio przez zmniejszenie naszej aktywności w przestrzeni publicznej.

W związku z powyższym proponujemy przedsiębiorcom dodatkową promocję prowadzonej działalności adresowaną do mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy, aby każdy, kto prowadzi firmę na ternie Toszka lub naszych sołectw, wypełnił (najlepiej komputerowo) załączony niżej kwestionariusz. Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres lub przekazać swojemu radnemu. Pomysły i działania promocyjne przedsiębiorców są często bardzo bogate i różnorodne, jednak ze względu na charakter niniejszej akcji oraz ze względu na chęć wsparcia wszystkich, którzy się zgłoszą, konieczne jest ograniczenie się do zawartości załączonego kwestionariusza. Wypełnienie wszystkich rubryk kwestionariusza nie jest obowiązkowe.

Wszystkie kwestionariusze, które wrócą do nas wypełnione, będą promowane na stronie toszek.pl (broszura pdf z kwestionariuszami przedsiębiorców), na profilu Miasto i Gmina Toszek (będą promowane kwestionariusze poszczególnych przedsiębiorców) oraz na indywidualnych profilach, które prowadzą nasi radni. W pierwszym kwartale przyszłego roku wydamy też specjalny dodatek do gazetki „Po troszku o Toszku” poświęcony przedsiębiorcom z terenu naszej gminy.

Dzięki intensywnej lokalnej akcji promocyjnej nasi mieszkańcy poznają lepiej ofertę naszych przedsiębiorców. Dzięki temu wielu mieszkańców przypomni sobie o tym, gdzie i na jakich warunkach można zrobić konkretne zakupy lub zamawiać usługi. Korzystając z tych informacji z pewnością wielu z nas tutaj na miejscu zrobi także przedświąteczne zakupy. Warto poświęcić czas na wypełnienie i przekazanie kwestionariusza!

Aby akcja promocyjna mogła ruszyć jeszcze przed świętami, konieczne jest wypełnienie i zwrot kwestionariuszy w ciągu 10 dni od ukazania się niniejszego ogłoszenia. Oznacza to, że na kwestionariusze przesłane mailem do urzędu lub przekazane radnym czekamy tylko do 14 grudnia (poniedziałek) do godz. 9:00. Liczymy na odzew i udział wielu przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie naszej gminy!

DOCXJednolity kwestionariusz przedsiębiorcy_załącznik.docx (13,42KB)

Opublikował(a): Piotr Kalinowski Data publikacji: 03-12-2020 16:23 Modyfikował(a): Piotr Kalinowski Data modyfikacji: 04-12-2020 07:46

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry