Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
19 °C
Danieli, Irwina, Małgorzaty
sobota, 13 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Prezentuj się lokalnie!

Z inicjatywy radnych Rady Miejskiej w Toszku przygotowaliśmy broszurę informacyjną poświęconą przedsiębiorcom prowadzącym firmy na terenie naszej gminy. Dziś publikujemy jej pierwszą wersję zaznaczając przy tym, że opracowanie będzie aktualizowane raz na dwa tygodnie, o ile wpłyną kolejne kwestionariusze. Zachęcamy do zgłoszeń!

Treści wszystkich kwestionariuszy, które wróciły do nas wypełnione, zostały zamieszczone w opracowanej broszurze. Będzie ona promowana na stronie toszek.pl, a poszczególni przedsiębiorcy - na profilu Miasto i Gmina Toszek. Akcję promocyjną wesprą także nasi radni na swoich indywidualnych profilach. W pierwszym kwartale przyszłego roku wydamy też specjalny dodatek do gazetki „Po troszku o Toszku” poświęcony przedsiębiorcom z terenu naszej gminy.

Każdy, kto chciałby zamieścić u nas informację o prowadzonej na terenie naszej gminy działalności gospodarczej, powinien wypełnić zamieszczony niżej kwestionariusz i wysłać go na adres lub przekazać jednemu z radnych. Dzięki lokalnej akcji promocyjnej nasi mieszkańcy poznają lepiej ofertę naszych przedsiębiorców. Dzięki temu wielu mieszkańców lepiej zauważy, gdzie i na jakich warunkach można zrobić konkretne zakupy lub zamawiać usługi. Warto poświęcić czas na wypełnienie i przekazanie kwestionariusza - zachęcamy!

DOCXJednolity kwestionariusz przedsiębiorcy_załącznik.docx (13,42KB)

PDFInformator_przedsiebiorcow.pdf (1,65MB)

Opublikował(a):  Data publikacji: 21-12-2020 10:28 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 12-01-2021 08:24

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry