Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
9 °C
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
sobota, 25 maja 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Ankieta Leśnej Krainy Górnego Śląska

Serdecznie zapraszamy do poświęcenia kilka minut na wypełnienie ankiety dotyczącej życia w naszej gminie. Celem ankiety jest rozpoznanie Państwa potrzeb w zakresie różnych dziedzin życia, które będą wyznacznikiem do realizacji projektów unijnych w okresie programowania na lata 2021-2027.
Dziękujemy!

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” rozpoczyna prace nad przygotowaniem dokumentów pozwalających na wykorzystanie środków z nowych funduszy. Aktualnie trwają rozmowy nad wprowadzeniem wielofunduszowości dla LGD w okresie programowania na lata 2021 – 2027. Formuła ta pozwoliła by na realizowanie projektów za pośrednictwem LGD nie tylko ze środków  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) jak dotychczas, ale również z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) i Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) . Realizacja Polityki Spójności finansowanej z EFRR oraz EFS  przez Lokalne Grupy Działania wiąże się z dostępem do dodatkowych środków, umożliwi więc dofinansowanie większej liczby projektów przygotowanych przez podmioty z obszaru LGD tj.: instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy.  W związku z powyższym prosimy aby włączyli się Państwo do badania, które będzie podstawą do sformułowania informacji dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa  Śląskiego dot. typów działań, które chcielibyśmy realizować z Regionalnego Programu Operacyjnego w przyszłej perspektywie finansowej.

Bardzo prosimy o wypełnienie zamieszczonej poniżej ankiety kierowanej do mieszkańców. Ankieta dotyczy oceny różnych aspektów naszego codziennego życia i jest anonimowa. Ankieta będzie aktywna do 20 stycznia 2021 r.,

Link do ankiety:

https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=cc2a40f9&&b=0784673576&&c=22554ec2

 

Materiał przygotowany przez: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Leśna Kraina Górnego Śląska"

Opublikował(a):  Data publikacji: 12-01-2021 08:18 Modyfikował(a):  Data modyfikacji: 12-01-2021 10:49

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry