Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
26 °C
Henryka, Igi, Włodzimierza
poniedziałek, 15 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Konkurs Miejsca warte odwiedzenia na terenie Stowarzyszenia LGD Leśna Kraina Górnego Śląska

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Miejsca warte odwiedzenia na terenie Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” wszystkich mieszkańców z obszaru LGD.

Celem konkursu jest poszerzenie bazy ciekawych i atrakcyjnych miejsc naszego regionu znajdującej się na stronie www.ekomuzea.pl.

Chcemy, aby mieszkańcy aktywnie uczestniczyli w tworzeniu wyjątkowego miejsca w sieci, które gromadzi informacje o naszej wspaniałej okolicy, czyli obszarze działania “LGD Leśna Kraina Górnego Śląska”
Z całą pewnością znacie miejsca w gminach z naszego terenu, których jeszcze nie ujęliśmy na stronie www.ekomuzea.pl Ciekawa trasa rowerowa? Mało uczęszczany park? Zachwycający kościół? A może niezwykły punkt z rzemiosłem regionalnym? Pochwal się, co lubisz w Twojej okolicy!

CO NALEŻY ZROBIĆ?

1. Wejdź na stronę: www.ekomuzea.pl  i upewnij się, że miejsce, które chcesz opisać nie znajduje się już wśród naszych zasobów.

2. Opisz i zrób zdjęcie wybranego przez Ciebie miejsca (opis na około 500 znaków).

3. Pobierz i wypełnij Kartę zgłoszeniową do konkursu ze strony: www.lesnakrainalgd.pl  i wraz z załącznikami wyślij na adres mailowy: mail  lub .

Prace konkursowe wraz z wypełnionymi drukami należy przesłać elektronicznie w terminie do 09.04.2021 r. (decyduje data wpływu).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 23.04.2021 r.

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Stowarzyszenia LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska”.

Nagrody dla laureatów: 300 zł. w formie karty podarunkowej do sklepu z akcesoriami turystycznymi i sportowymi MARTERS SPORT.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawiera Regulamin Konkursu wraz z załącznikami do pobrania dostępny na stronie www.lesnakrainalgd.pl.

Powodzenia!

eko-post-w-3 (002).jpeg

Materiał przygotowany przez LGD Leśna Kraina Górnego Ślądska

Opublikował(a):  Data publikacji: 23-03-2021 14:51

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry