Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
23 °C
Kamila, Karoliny, Roberta
czwartek, 18 lipca 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Uwaga przedsiębiorcy! Serwis CEIDG przestanie istnieć!

Już w najbliższy poniedziałek – 13 grudnia -  serwis CEIDG.gov.pl połączy się z Biznes.gov.pl.

Wszystkie usługi dla przedsiębiorców zostaną przeniesione na Biznes.gov.pl. Dostęp do danych CEIDG będzie wymagał zalogowania się do Konta Przedsiębiorcy. 

Przedsiębiorco  - już dzisiaj sprawdź swoje dane i załatwiaj sprawy na Biznes.gov.pl.

10 grudnia 2021 r. konta użytkowników ceidg.gov.pl zostaną wyłączone.

Konto UŻYTKOWNIKA CEIDG.GOV.PL PRZESTANIE ISTNIEĆ, a zastąpi je Konto Przedsiębiorcy na Biznes.gov, połączone automatycznie z danymi z CEIDG.

Zmieni się również sposób elektronicznego składania wniosków oraz wygląd zaświadczeń CEIDG.
Urzędnicy obsługujący przedsiębiorców, będą nadal logować się poprzez zmodernizowaną Aplikację urzędnika CEIDG, ale ze względu na liczne modernizacje/usprawnienia w funkcjonowaniu aplikacji  w dniu 10 grudnia br. ok. godz. 17:00 rozpoczęte zostaną ogólnopolskie prace serwisowe (prowadzone przez Ministerstwo Cyfryzacji), które wiążą się z przejściowymi utrudnieniami w realizacji usług CEIDG oraz logowaniem do Konta Przedsiębiorcy na Biznes.gov.pl.  Planowo prace te powinny potrwać do 12 grudnia br., niewykluczone jednak, że w dniu 13 grudnia br. będą występować  problemy techniczne  z zalogowaniem się na ceidg.gov.pl (konto urzędnika) lub biznes.gov.pl (konto przedsiębiorcy).  Brak możliwości zalogowania się lub ewentualne problemy z podpisaniem wniosku może wiązać się z koniecznością odmowy przyjęcia wniosku lub wprowadzenia go do systemu z datą późniejszą. 

 

Szczegóły dostępne są pod linkiem:

https://www.biznes.gov.pl/pl/portal/001157?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=artykul_zmiany_ceidg#%25%25sare_link:0%25%25

Opublikował(a): Adam Piętka Data publikacji: 10-12-2021 07:49 Modyfikował(a): Adam Piętka Data modyfikacji: 10-12-2021 07:52

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry