Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
9 °C
Heloizy, Igora, Remigiusza
niedziela, 01 października 2023
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Nowe wnioski CEIDG

W związku ze zmianami w aplikacji CEIDG oraz przepięciem systemów z CEIDG na Biznes.gov.pl (scalenie dwóch aplikacji w jedną stronę internetową), o czym informowaliśmy już w ubiegłym tygodniu (link: https://toszek.pl/8745/uwaga-przedsiebiorcy-serwis-ceidg-przestanie-istniec.html), uprzejmie informujemy, że w dalszym ciągu występują chwilowe problemy z drukowaniem zaświadczeń i wniosków CEIDG. Za wszystkie niedogodności bardzo przepraszamy. Ministerstwo Cyfryzacji pracuje nad usprawnieniem funkcjonowania systemu i przywróceniem jego poprawnego działania.

Prosimy o tymczasowe niekorzystanie z funkcji drukowania i generowania PDFów. Powiadomimy Państwa, gdy system zacznie poprawnie działać.

Wszystkie uwagi można zgłaszać pod adresem: www.biznes.gov.pl/kontakt.

Wnioski można wypełniać także w wersji pisemnej, ale UWAGA: od 13 grudnia br. obowiązuje nowy wzór wniosku (do pobrania w załączeniu) oraz dostępny jest w siedzibie Urzędu Miejskiego w Toszku.

Zachęcamy do korzystania z rządowej strony internetowej, na której można znaleźć szczegółowe procedury dotyczące sposobu wypełniania i składania wniosków:  https://www.biznes.gov.pl/pl/opisy-procedur/-/proc/736

 

PDFNowy wniosek CEIDG-1 (201,24KB)
 

Opublikował(a): Adam Piętka Data publikacji: 15-12-2021 14:04 Modyfikował(a): Adam Piętka Data modyfikacji: 15-12-2021 14:04

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry