Przejdź do treści strony
Wersja dostępna cyfrowo WCAG
9 °C
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
sobota, 25 maja 2024
Flaga Unii Europejskiej
  • ePUAP
  • BIP
Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna
Samorząd
i mieszkańcy

Bądźmy w kontakcie - Zapisz się do TOSS-a!

Przypominamy o możliwości zarejestrowania swojego numeru telefonu w Toszeckim Ogólnodostępnym Systemie SMS (TOSS), który ułatwia kontakt pracowników Urzędu z mieszkańcami. 

Wejdź na stronę internetową: https://toszek.urzadsms.pl/. Zarejestruj swój numer i otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię wydarzeniach lub zmianach.

Chcesz być informowany na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach organizowanych na terenie Gminy Toszek? A może jesteś zainteresowany otrzymywaniem ostrzeżeń meteorologicznych, komunikatów ostrzegawczych i alarmowych?  Nie wiesz kiedy w Urzędzie odebrać dowód osobisty, zaświadczenie, decyzję, czy inny dokument, o który wnioskujesz? Za pomocą bezpłatnego SMS-a powiadomiony Cię w szczególności o wydarzeniach w gminie, utrudnieniach w ruchu, objazdach, remontach oraz ważnych sprawach z Urzędu.

JAK? TO PROSTE:

  1. Wejdź na stronę internetową: https://toszek.urzadsms.pl/
  2. Przejdź do formularza rejestrowego i wpisz swój numer telefonu komórkowego.
  3. Wybierz interesujące Cię kategorie informacji, które chcesz otrzymywać (do wyboru masz 4 kategorie: ważne informacje z urzędu, wydarzenia i uroczystości, komunikacja, informacje o utrudnieniach w ruchu, objazdach i remontach oraz ostrzeżenia meteorologiczne, komunikaty ostrzegawcze i alarmowe – możesz zapisać się do wszystkich 4 kategorii). 
  4. Kliknij „Wyślij zgłoszenie” .

GOTOWE!

Otrzymuj informacje o zmianach w funkcjonowaniu Urzędu, zmianach rozkładów jazdy lub terminach dokonania pewnych obowiązków bezpośrednio na swój numer telefonu komórkowego.

Zachęcamy do korzystania  z  Toszeckiego Ogólnodostępnego Systemu SMS (TOSS)

Bądźmy w kontakcie

Opublikował(a): Joanna Rosikoń Data publikacji: 18-08-2022 13:20 Modyfikował(a): Joanna Rosikoń Data modyfikacji: 18-08-2022 13:24

Urząd Miejski w Toszku
ul. Bolesława Chrobrego 2
44-180 Toszek
tel.: +48322378000
e-mail:
Przewiń do góryPrzewiń do góry