Ogłoszenie o pierwszych ustnych przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości, niezbudowanych położonych w Toszku przy Bocznej, oznaczonych ewidencyjnie numerami 586/47 i 587/47, stanowiących własność Gminy Toszek
Burmistrz podaje do publicznej wiadomości Ogłoszenie o pierwszych ustnych przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości, niezbudowanych położonych w Toszku przy Bocznej, oznaczonych ewidencyjnie
numerami 586/47 i 587/47, stanowiących własność Gminy Toszek
| Wytworzył: | Burmistrz Toszka |
|---|---|
| Data wytworzenia: | 20.08.2026 |
| Opublikował w BIP: | Sabina Giller |
| Data opublikowania: | 24.08.2026 00:01 |
| Liczba wyświetleń: | 34 |